Blog

Úvod

Umění být ženou. Po 30tce a bez mateřství. Jde to vůbec?

Téma, které si řeším už nějakou dobu. Umění být ženou. I po 30 a bez dětí. Jde to vůbec? A kde se ta ženská energie vlastně bere? Ke mě chodí ve vlnách. Vždycky když přijde doslova se v ní vykoupu.

Proč jsem vyměnila pleťové krémy za oleje

Proč jsem vyměnila pleťové krémy za oleje? Protože jsou zkrátka boží! Většina lidí, kteří na oleje přecházejí se bojí, že pleťové oleje příliš mastí nebo naopak vysušují. Měla jsem stejné obavy a proto jsem se taky olejům dlouhou dobu vyhýbala.

Jak na zdravé opalování i bez opalovacího krému

"Ty jsi tak hezky opálená!" Věta, kterou slyším letos v létě snad všude kam jenom vlezu. Přitom jsem letos zatím nebyla u moře ani nikde na dovolené. A do černocha mám taky pěkně daleko. Moje opálení je spíš jemné, ale přirozené. A taky trvalé. Neloupu se, i když se nemažu žádným krémem. A víte proč? Protože už se dávno neopaluju kvůli samotnému opálení, ale kvůli svému ZDRAVÍ. Takže jestli se chcete taky opalovat zdravěji a ještě si vyškrtnout z "to-do listu" otravné mazání opalovacím krémem, čtěte dál. 

Jak jsme se vyRUŠili

Jsou asi 2 ráno a já pořád ještě nespím. Bloudím po netu, čtu si články na svých oblíbených blozích až u Anie narazím na článek o metodě RUŠ. Sice jsem o ní už slyšela, ale vlastně nevím o co přesně jde. A tak ze zvědavosti, a taky z důvodu stále nepřicházejícího spánku, otevřu jejich stránky.

Co kdyby se ti splnilo všecko, co sis kdy přál?

Co kdyby se ti splnilo všecko, co sis kdy přál? Byl bys pak šťastný? No jasně! Říkáš si. Proč by taky ne. Vysněná práce. Vysněný přítel. Ideální bydlení. Konečně dost času sám pro sebe. Vlastní podnikání. Příliv zakázek. Příliv peněz. Uzdravení...

Nemusíš jezdit daleko

O víkendu jsme vstávali po dlouhé době na budíka a vyrazili na výlet. I když se mi nechtělo, protože jsem měla asociální smutnou náladu, nakonec to bylo naprosto boží! Miluju tyhle lidi, protože vedle nich mě všechny chmury hned přejdou. Taky bych chtěla vzdát obdiv všem lidem, kteří musí trávit celý den v roušce. Měla jsem ji na sobě asi hodinu v autobuse a úplně mi to stačilo. Nemoct se svobodně nadechnout je něco, na co si asi nikdy nezvyknu.

Nádech TEĎ, výdech POTOM

Každé ráno si teď dělám hrnek horkého kakaa a jdu do lesa. Nechápu, proč si kupuju raw kakao když ho pak stejně uvařím. Tuhle jsem v lese potkala jelena. Bylo brzo ráno, on si okusoval uprostřed cesty keř, já zamyšlená šla oči k zemi